Serdivan Çocuk Akademisinde

Atölyeler Başlıyor!


Değerli çocuklar 2 Kasım’dan 11 Aralık’a kadar 6 hafta boyunca haftanın beş günü birbirinden farklı ücretsiz atölyeler, dersler ve diğer etkinlikler Serdivan Çocuk Akademisi’nde sizleri bekliyor.

Hafta içi Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yalnızca 3-6 yaş yaş grubuna ait atölyeler düzenlenecek olup Cumartesi günü 3-12 yaş grubuna ait çeşitli atölye, ders ve etkinlikler gerçekleştirilecektir. Etkinlik takviminden atölye ve derslerin gün ve saatlerini takip edebilirsiniz.


Atölyelerimiz pandemi şartlarına uygun olarak gerçekleşmekte ve bu sebeple online kayıt sistemi kullanılmaktadır. Kontenjan gereği her bir çocuğumuz bir hafta boyunca en fazla iki atölyeye katılabilir. Bir sonraki hafta yeniden "Giriş Yap" butonunu kullanarak yeni atölyelere kayıt yapılabilir. 


Atölyelere Nasıl Kayıt Olunur?

Atölyelere kayıt olmanız için öncelikle aşağıda  yer alan "Kayıt Formunu Doldur" butonuna tıklayarak ilgili yerleri doldurmanız gerekmektedir. 


Kayıt formunu doldurduktan sonra atölyeye kaydı yapılan çocuğumuzun TCKN'si ve HES kodu bilgilerini "Giriş Yap" butonuna tıklayarak girmeli ve atölyelere katılacağınız günleri seçmelisiniz. 


Atölyelerimizden tüm çocuklarımızın adil bir şekilde yararlanması için alınan tedbir ve uygulamalara gösterdiğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.